PREKIŲ PRISTATYMAS 

TERMINAI:

Įsigijus jau pagamintą gaminį, po apmokėjimo, išsiunčiame per per 3 darbo dienas. Išsiuntimo laikas gali pailgėti iki 3 savaičių jei norimo gaminio neturime vietoje ir jis bus kuriama specialiai Jums. Tikslūs gamybos ir išsiuntimo terminai nurodyti prie kiekvienos prekės. 

Apie numatomus gamybos ir išsiuntimo terminus Pirkėjai bus informuojami el. paštu.

PRISTATYMO TAISYKLĖS:

1. Pirkėjas turi nurodyti teisingus pristatymo duomenis: vardas/pavardė, adresas ir telefono numeris. 

2. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per LPexpress arba Omniva paštomatus. Jei jūsų mieste nėra nurodytų paštomatų, siunta bus siunčiame per Lietuvos paštą ir ją galėsite atsiimti pašte. 

3. Siuntimo kaina visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) - 3€. Siuntimo kaina į Kuršių Neriją - 35€. 

4. Pristatymo terminai. Omniva - 1-2 darbo dienos. Lietuvos paštą - 2-3 darbo dienos. 

5. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius PVM sąskaitoje – faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimą – priėmimą žyminčiame dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo apie tai pažymėti sąskaitoje – faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimą – priėmimą žyminčiame dokumente ir iškart apie pažeidimus pranešti Pardavėjui el. paštu, jei įmanoma, kartu su siuntos pažeidimo nuotraukomis. Pirkėjui, aukščiau nustatyta tvarka nepranešus apie pažeidimus ir pasirašius siuntos priėmimo dokumentus, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų arba kilo jų atsiradimo metu. 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Svarbu! Pagal individualius klientų pageidavimus kurti gaminiai nepriimami atgal ir už juos pinigai negrąžinami.

1. Parduotuvėje įsigytą prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės išsiuntimo dienos jei ji: yra nenešiota, turi originalias etiketes yra puikioje būklėje, nepažeista, nesugadinta ar kitaip nepakitusi nuo įsigijimo momento.

2. Norėdami grąžinti prekę susisiekite su mumis el. paštu arba užpildę užklausos formą www.tobisleather.lt Grąžindami prekę saugiai ją supakuokite, į tą pačią pakuotę, kurioje ji pasiekė jus. Pasirinkite saugų pristatymo būdą.

3. Grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas.

4. Pinigai už prekę grąžinami per 10 darbo dienų, po to kai ji pasiekia mūsų parduotuvę. Pinigai grąžinami tik į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo gautas apmokėjimas.